Team 2017-2018

Directie


Naam:          Nicola van der Stoop

Functie:       Schoolleider

Aanwezig:    Maandag, dinsdag, woensdag & donderdag

E-mail:         nicola.vanderstoop@de-zeester.nl

“De Zeester, een reis om de wereld in 8 jaar! En als reisleider stippel ik samen met het team en de ouders de route uit.”

 

Interne begeleiding


 

Naam:          Kim Conijn

Functie:       Intern Begeleider

Aanwezig:    Maandag, dinsdag, woensdag (groep 7B), donderdag & vrijdag

E-mail:         kim.conijn@de-zeester.nl

“De zeester, een mooie school vol met gezellige en lieve zeesterretjes.”

 

Administratie


 

Naam:            Cella van Egmond

Functie:         Administratie

Aanwezig:     Maandag-, dinsdag-, donderdag- & vrijdagochtend

E-mail:          cella.vanegmond@de-zeester.nl

“U bent altijd welkom in mijn ‘wereld’ van de administratie!”

 

Leerkrachten ( In volgorde van achternaam )


Naam:          Nurhayat Akdan

Functie:       Groepsleerkracht groep 6B

Aanwezig:    Maandag, donderdag & vrijdag

E-mail:         nurhayat.akdan@de-zeester.nl

“Ieder kind het gevoel kunnen geven dat zij gezien worden, dat zij er mogen zijn; dat je mag zijn wie je bent!”

 

Naam:          Jacinta Beentjes

Functie:       Groepsleerkracht groep 1/2 B

Aanwezig:   Woensdag ( om de week), donderdag & vrijdag

E-mail:         jacinta.beentjes@de-zeester.nl

“Het is belangrijk om kinderen te leren op zichzelf te vertrouwen. Zodat elk kind op eigen wijze, de eigen mogelijkheden ten volle leert te benutten.”

 

Naam:           Tim de Beer

Functie:        Leerlingbegeleiding & Vakleerkracht lichamelijke opvoeding

Aanwezig:    Dinsdag, woensdag & donderdag

E-mail:          tim.debeer@de-zeester.nl

“De Zeester is voor mij uitdagend, spannend en leerrijk!”

 

Naam:          Karin Behrendt

Functie:       Groepsleerkracht groep 3B

Aanwezig:    Maandag, dinsdag & woensdag

E-mail:         karin.behrendt@de-zeester.nl

“Het is fijn leren op de Zeester!”

Naam:          Karen van Diepen

Functie:       Groepsleerkracht groep 3B

Aanwezig:    Donderdag & vrijdag

E-mail:         karen.vandiepen@de-zeester.nl

“Op de Zeester leren we van alles over de wereld. Een echte ‘wereldschool’ dus.”

 

Naam:          Hetty Dikker

Functie:       Groepsleerkracht groep 7A

Aanwezig:   Maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

E-mail:        hetty.dikker@de-zeester.nl

“Iedere Zeester is weer anders, en dat is heerlijk want dat maakt ons allemaal uniek en bijzonder.”

 

Naam:          Mariska Feenstra

Functie:       Groepsleerkracht groep 1/2A

Aanwezig:   Maandag, dinsdag & woensdag

E-mail:         mariska.feenstra@de-zeester.nl

“Op De Zeester mag ieder kind zijn wie hij of zij is! Kinderen voelen zich vrij om te praten en hebben geduld om naar de ander te luisteren.”

 

Naam:          Ingrid Geijteman

Functie:       Groepsleerkracht groep 1/2C

Aanwezig:    Maandag & woensdag

E-mail:         ingrid.geijteman@de-zeester.nl

“……….”…

 

Naam:          Anja de Groot

Functie:       Groepsleerkracht groep 8A

Aanwezig:    Gehele week

E-mail:         anja.degroot@de-zeester.nl

“Een goede band met elk kind in de klas is van belang: ‘Ik vind jou de moeite waard’”

 

Naam:          Kim van der Heide

Functie:       Groepsleerkracht groep 6B

Aanwezig:    Dinsdag & woensdag

E-mail:         kim.vanderheide@de-zeester.nl

“Het leren lezen is voor kinderen en voor mij als leerkracht een boeiende, inspirerende en spannende reis om een nieuwe wereld te ontdekken.”

 

Naam:          Chantal Hemmer

Functie:       Groepsleerkracht groep 5A

Aanwezig:   Maandag & dinsdag

E-mail:         chantal.hemmer@de-zeester.nl

“Wie niet van een kind geniet, ziet het allermooiste niet. Daarom ga ik elke dag met veel plezier aan het werk op De Zeester.”

 

Naam:          Jennifer Johnston

Functie:       Groepsleerkracht groep 4A

Aanwezig:   Donderdag & vrijdag

E-mail:         jennifer.johnston@de-zeester.nl

“……………”

 

Naam:          Lenneke Kerkhoff

Functie:       Groepsleerkracht groep 1/2B

Aanwezig:   Maandag, dinsdag & woensdag ( om de week)

E-mail:        lenneke.kerkhoff@de-zeester.nl

“Spelend leren, leren door het te doen.”

 

Naam:          Nicky Kleinenhorst

Functie:       Groepsleerkracht groep 5B

Aanwezig:   Maandag, dinsdag & woensdag

E-mail:        nicky.kleinenhorst@de-zeester.nl

“……………………”

 

Naam:          Cora Koedijk

Functie:       Groepsleerkracht groep 1/2A

Aanwezig:   Donderdag & vrijdag

E-mail:          cora.koedijk@de-zeester.nl

“Spelend leren, leren door het te doen.”

 

Naam:          Michelle Koper

Functie:       Groepsleerkracht groep 4B

Aanwezig:   Donderdag & vrijdag

E-mail:        michelle.vanderkolk@de-zeester.nl

“Als techniekcoördinator geniet ik elke dag van de manier waarop kinderen de technische wereld om zich heen ontdekken en ervaren.”

 

 

Naam:         Nicoline Kops

Functie:      Groepsleerkracht groep 3A

Aanwezig:   Maandag ( om de week ), dinsdag, woensdag, donderdag & vrijdag

E-mail:        nicoline.kops@de-zeester.nl

“……………………….”

 

 

Naam:          Miranda Moolevliet

Functie:       Groepsleerkracht groep 6A

Aanwezig:   Gehele week

E-mail:         miranda.moolevliet@de-zeester.nl

“De Zeester is voor mij een ‘wereldschool”

 

Naam:          Willemijn Morsch

Functie:       Groepsleerkracht groep 1/2C

Aanwezig:   Dinsdag, donderdag, vrijdag

E-mail:        willemijn.morsch@de-zeester.nl

“…………………….”

 

 

Naam:          Melike Ocal

Functie:       Groepsleerkracht groep 7A

Aanwezig:    Maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

E-mail:         melike.ocal@de-zeester.nl

“…………………………….”

 

Naam:          Barbara Overvliet

Functie:       Groepsleerkracht groep 5A

Aanwezig:   Woensdag, donderdag & vrijdag

E-mail:        barbara.overvliet@de-zeester.nl

“Ik wil het beste uit elk kind halen.”

 

 

Naam:          Ben Plooy

Functie:       Groepsleerkracht groep 5B

Aanwezig:   Donderdag & vrijdag

E-mail:        ben.plooy@de-zeester.nl

“…………………….”

 

 

Naam:          Sandra Strating

Functie:       Groepsleerkracht groep 4B

Aanwezig:   Maandag, dinsdag & woensdag

E-mail:        sandra.strating@de-zeester.nl

“Bij het werken op de Zeester is het voor mij een uitdaging om de kinderen een stapje verder te helpen in de wereld.”

 

Naam:          Marlies Stam

Functie:       Groepsleerkracht groep 3A, 7A & 8B

Aanwezig:   Maandag ( 3A, om de week), dinsdag (8A) & woensdag (7A)

E-mail:        marlies.stam@de-zeester.nl

“Als je groot bent, heb je spijt. Dat je niet meer klein kunt wezen, want dat was zo´n fijne tijd.”

 

Naam:          Karin de Wit

Functie:       Groepsleerkracht groep 8B

Aanwezig:   Maandag, woensdag, donderdag & vrijdag

E-mail:        karin.dewit@de-zeester.nl

“Wat een kind niet krijgt, kan hij later ook niet geven.”

 

Naam:          Mia de Wit

Functie:       Onderwijsassistente

Aanwezig:   Dinsdag, woensdag & donderdag (ochtend)

E-mail:        mia.dewit@de-zeester.nl

“………………………….”